Wat vind ik ervan?
Hate it or love it, de geur ruikt heel sterk naar bananen. Persoonlijk vind ik het erg lekker ruiken. De structuur lijkt ook een beetje op bananen puree.
Ik heb droog, fijn tot dun haar en mijn haar is niet geverfd. Mijn haar heeft wel extra voeding nodig. Ik style het namelijk wel regelmatig.
Van de shampoo heb je niet veel nodig. Hij schuimt goed. Ik laat het 1 minuut inwerken en dan spoel ik het uit. De conditioner verdeel ik over heel mijn haar en laat ik 3 minuten inwerken.
Tijdens het uitspoelen voel ik dat mijn haar zijdezacht en gehydrateerd is. Nadat ik mijn haar heb droog geföhnd, merk ik dat mijn haar niet meer zo droog is, heeft meer glans. By the way, wat ruikt mijn haar heerlijk! Als ik de shampoo en conditioner een cijfer moet geven, dan geef ik het een 8.